Memcache Storage (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Action
pl: Akcja

en: Success
pl: Sukces

en: Result
pl: Wynik

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Clear all caches
pl: Wyczyść wszystkie pamięci podręczne

en: Performance and scalability
pl: Wydajność i skalowalność

en: Connected
pl: Połączony
