Memcache Storage (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Action
tr: Eylem

en: Result
tr: Sonuç

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Clear all caches
tr: Tüm önbellekleri temizle

en: Performance and scalability
tr: Performans ve ölçeklenebilirlik
