Memcache Storage (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Action
fi: Toiminto

en: Success
fi: Onnistui

en: Result
fi: Tulos

en: Clear all caches
fi: Tyhjennä kaikki välimuistit

en: Performance and scalability
fi: Suorituskyky ja skaalautuvuus
