Memcache Storage (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Action
hu: Művelet

en: Success
hu: Sikeres

en: Result
hu: Eredmény

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Clear all caches
hu: Gyorsítótár teljes törlése

en: Performance and scalability
hu: Teljesítmény és méretezhetőség

en: Memcache Storage
hu: Memcache tároló
