Memcache Storage (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Action
id: Tindakan

en: Result
id: Hasil

en: Failed
id: Gagal

en: Clear all caches
id: Bersihkan seluruh singgahan

en: Performance and scalability
id: Kinerja dan skalabilitas
