Memcache Storage (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Action
ca: Acció

en: Result
ca: Resultat

en: Failed
ca: Fallat

en: Clear all caches
ca: Neteja totes les memòries cau

en: Performance and scalability
ca: Rendiment i escalabilitat
