Memcache Storage (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Result
th: ผล

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Clear all caches
th: ล้างแคชทั้งหมด
