Memcache Storage (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Action
vi: Thao tác

en: Success
vi: Thành công

en: Failed
vi: Thất bại

en: Clear all caches
vi: Xóa tất cả bộ đệm

en: Connected
vi: Đã kết nối
