Memcache Storage (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Action
he: פעולה

en: Cache
he: מטמון

en: Key
he: מפתח

en: Result
he: תוצאה

en: Front page
he: דף הבית

en: User page
he: עמוד המשתמש

en: Node update
he: עדכון פריט מידע

en: Flush all caches
he: מחיקת כל המטמונים
