Memcache Storage (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Action
sv: Åtgärd

en: Result
sv: Resultat

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Clear all caches
sv: Töm all cache
