Mentions (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Author
cs: Autor

en: view
cs: zobrazit

en: Date
cs: Datum

en: Link
cs: Odkaz

en: User
cs: Uživatel

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Filters
cs: Filtry

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: Source
cs: Zdroj

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Date changed
cs: Datum změny
