Mentions (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Author
da: Forfatter

en: view
da: vis

en: Date
da: Dato

en: Text
da: Tekst

en: User
da: Bruger

en: Anonymous
da: Anonym

en: Filters
da: Filtre

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: Updated date
da: Opdateringsdato

en: Source
da: Kilde

en: Date created
da: Dato oprettet

en: Text to display
da: Tekst der skal vises

en: Entity type
da: Entity-type

en: Date changed
da: Dato ændret

en: Entity id
da: Entity ID
