Mentions (7.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: view
dz: སྟོན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།
