Mentions (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Author
fr: Auteur

en: view
fr: voir

en: Link
fr: Lien

en: Text
fr: Texte

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Filters
fr: Filtres

en: Created date
fr: Date de création

en: Updated date
fr: Date de mise à jour

en: Date created
fr: Date de création

en: Input
fr: Entrée

en: Text to display
fr: Texte à afficher

en: Output
fr: Sortie

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Date changed
fr: Date de modification

en: Entity id
fr: Id de l'entité
