Mentions (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Title
gl: Título

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Author
gl: Autor/a

en: view
gl: vista

en: Date
gl: Data

en: Link
gl: Ligazón

en: Text
gl: Texto

en: User
gl: Usuario/a

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Filters
gl: Filtros

en: Created date
gl: Data de creación

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Source
gl: Orixe

en: Date created
gl: Data de creación

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Output
gl: Saída

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Date changed
gl: Data modificada
