Mentions (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Author
hr: Autor

en: view
hr: prikaz

en: Date
hr: Datum

en: Link
hr: Poveznica

en: Text
hr: Tekst

en: User
hr: Korisnik

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Filters
hr: Prečistači

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Source
hr: Izvor

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Date changed
hr: Nadnevak promjene
