Mentions (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Author
ka: ავტორი

en: view
ka: ნახვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Link
ka: ბმული

en: Text
ka: ტექსტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Source
ka: წყარო
