Mentions (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Author
ku: نووسەر

en: view
ku: پیشاندان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Link
ku: بەستەر

en: Text
ku: دەق

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا
