Mentions (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Source
my: ရင်းမြစ်
