Mentions (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Title
pt: Título

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Author
pt: Autor

en: view
pt: ver

en: Date
pt: Data

en: Link
pt: Ligação

en: Text
pt: Texto

en: User
pt: Utilizador

en: Anonymous
pt: Anónimo

en: Filters
pt: Filtros

en: Created date
pt: Data de criação

en: Updated date
pt: Data de atualização

en: Source
pt: Fonte

en: Date created
pt: Data de criação

en: Text to display
pt: Texto a ser exibido

en: Output
pt: Saída

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Date changed
pt: Data da alteração

en: Entity id
pt: ID da entidade
