Mentions (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Author
sv: Författare

en: view
sv: visa

en: Date
sv: Datum

en: Link
sv: Länk

en: User
sv: Användare

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Filters
sv: Filter

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Updated date
sv: Uppdaterad datum

en: Source
sv: Källa

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: Input
sv: Inmatning

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Output
sv: Mata ut

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Date changed
sv: Ändrad datum

en: Entity id
sv: ID-nummer för objekt
