Mentions (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Author
bs: Autor

en: Date
bs: Datum

en: Text
bs: Tekst

en: User
bs: Korisnik

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Filters
bs: Filteri

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Source
bs: Izvor

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz
