Mentions (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Author
fi: Tekijä

en: view
fi: näkymä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Link
fi: Linkki

en: Text
fi: Teksti

en: User
fi: Käyttäjä

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Updated date
fi: Päivitetty

en: Source
fi: Lähde

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Output
fi: Tuloste

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Date changed
fi: Muutospäivämäärä

en: Entity id
fi: Entiteetin ID
