Mentions (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: Author
hi: लेखक

en: view
hi: देखें

en: Date
hi: तारीख

en: Link
hi: कड़ी

en: Text
hi: लेख

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: Created date
hi: रचना तिथि

en: Source
hi: स्रोत

en: Date created
hi: निर्माण की तिथि

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार
