Mentions (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Date
ps: نيټه

en: Link
ps: تړونی

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Source
ps: سرچينه
