Mentions (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Author
ru: Автор

en: view
ru: представление

en: Date
ru: Дата

en: Link
ru: Ссылка

en: Text
ru: Текст

en: User
ru: Пользователь

en: Anonymous
ru: Гость

en: Filters
ru: Фильтры

en: Created date
ru: Дата создания

en: Updated date
ru: Дата обновления

en: Source
ru: Источник

en: Date created
ru: Дата создания

en: Text to display
ru: Текст для показа

en: Output
ru: Вывод

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Date changed
ru: Дата изменения

en: Entity id
ru: ID сущности

en: Directory @path was created
ru: Каталог @path был создан
