Mentions (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Author
uk: Автор

en: view
uk: переглянути

en: Date
uk: Дата

en: Link
uk: Посилання

en: Text
uk: Текст

en: User
uk: Користувач

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Filters
uk: Фільтри

en: Created date
uk: Дата створення

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: Source
uk: Джерело

en: Date created
uk: Дата створення

en: Input
uk: Ввід

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Output
uk: Вивід

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Mentions
uk: Згадки

en: Date changed
uk: Дата зміни

en: Entity id
uk: Id сутності

en: Directory @path was created
uk: Каталог @path було створено
