Mentions (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Author
ar: المؤلف

en: view
ar: عرض

en: Date
ar: التاريخ

en: Link
ar: رابط

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Filters
ar: المرشحات

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: Source
ar: المصدر

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Date changed
ar: تاريخ التعديل
