Mentions (7.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Author
az: Müəllif

en: view
az: görünüş

en: Date
az: Tarix

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Anonymous
az: Anonim

en: Filters
az: Filtrlər

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Source
az: Mənbə

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi
