Mentions (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Author
el: Συντάκτης

en: view
el: προβολή

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Text
el: Κείμενο

en: User
el: Χρήστης

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Source
el: Πηγή

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης
