Mentions (7.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Author
et: Autor

en: view
et: näita

en: Date
et: Kuupäev

en: Text
et: Tekst

en: User
et: Kasutaja

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Filters
et: Filtrid

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Source
et: Allikas

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev
