Mentions (7.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Author
lv: Autors

en: view
lv: skatīt

en: Date
lv: Datums

en: Link
lv: Saite

en: Text
lv: Teksts

en: User
lv: Lietotājs

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Filters
lv: Filtri

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Source
lv: Avots

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Date changed
lv: Datums izmainīts
