Mentions (7.x-1.0-rc2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Author
se: Čálli

en: Date
se: Dáhton

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji
