Mentions (7.x-1.0-rc2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
