Mentions (7.x-1.0-rc3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Author
bn: লেখক

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Date
bn: তারিখ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: User
bn: ব্যবহারকারী
