Mentions (7.x-1.0-rc3) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Author
eu: Egilea

en: view
eu: ikusi

en: Date
eu: Data

en: Link
eu: Esteka

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Created date
eu: Sortze data

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Source
eu: Iturburua

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Entity type
eu: Entitate mota
