Mentions (7.x-1.0-rc3) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Author
pl: Autor

en: view
pl: przeglądaj

en: Date
pl: Data

en: Link
pl: Odnośnik

en: Text
pl: Tekst

en: User
pl: Użytkownik

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Filters
pl: Filtry

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: Source
pl: Źródło

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Output
pl: Wartość wyjściowa

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Date changed
pl: Data modyfikacji

en: Entity id
pl: Identyfikator obiektu
