Mentions (7.x-1.0-rc4) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Author
ast: Autor

en: view
ast: vista

en: Date
ast: Data

en: Link
ast: Enllaz

en: Text
ast: Testu

en: User
ast: Usuariu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Filters
ast: Filtros

en: Date created
ast: Data de creación
