Mentions (7.x-1.0-rc4) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: Source
bo: ཁུངས

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Date changed
bo: ཚེས་གྲངས་བསྒྱུར་ཚར
