Mentions (7.x-1.0-rc4) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Suffix
ca: Sufix

en: Author
ca: Autor

en: view
ca: mostra

en: Date
ca: Data

en: Link
ca: Enllaç

en: User
ca: Usuari

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Filters
ca: Filtres

en: Created date
ca: Data de creació

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Source
ca: Font

en: Date created
ca: Data creada

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Output
ca: Sortida

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: Entity id
ca: Id de l'entitat
