Mentions (7.x-1.0-rc4) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Suffix
ja: 接尾語

en: Author
ja: 投稿者

en: view
ja: ビュー

en: Date
ja: 日付

en: Link
ja: リンク

en: Text
ja: テキスト

en: User
ja: ユーザー

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Filters
ja: フィルター

en: Created date
ja: 作成日時

en: Updated date
ja: 更新日時

en: Source
ja: ソース

en: Date created
ja: 作成日時

en: Text to display
ja: 表示するテキスト

en: Output
ja: 出力

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Date changed
ja: 更新日付

en: Entity id
ja: エンティティ id
