Mentions (7.x-1.0-rc4) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Author
mg: Mpamorona

en: User
mg: Mpampiasa

en: Source
mg: Loharano
