Mentions (7.x-1.0-rc4) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Suffix
ro: Sufix

en: Author
ro: Autor

en: view
ro: afișează

en: Date
ro: Data

en: Link
ro: Legătură

en: User
ro: Utilizator

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Filters
ro: Filtre

en: Created date
ro: Data creării

en: Updated date
ro: Data actualizării

en: Source
ro: Sursă

en: Date created
ro: Dată creată

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afișsat

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Date changed
ro: Dată schimbată
