Mentions (7.x-1.0-rc4) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Author
sk: Autor

en: view
sk: zobraziť

en: Date
sk: Dátum

en: Link
sk: Odkaz

en: User
sk: Používateľ

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Filters
sk: Filtre

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Source
sk: Zdroj

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Date changed
sk: Dátum zmenený
