Mentions (7.x-1.0-rc4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Author
sq: Autori

en: view
sq: shfaq

en: Date
sq: Data

en: Link
sq: Lidhje

en: User
sq: Përdoruesi

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Filters
sq: Filtrat
