Mentions (7.x-1.0-rc4) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Author
vi: Tác giả

en: view
vi: xem

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Link
vi: Liên kết

en: Text
vi: Văn bản

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Created date
vi: Ngày tạo ra

en: Updated date
vi: Ngày cập nhật

en: Source
vi: Nguồn

en: Date created
vi: Ngày tạo

en: Input
vi: Đầu vào

en: Output
vi: Đầu ra

en: Date changed
vi: Ngày đã được thay đổi.
