Mentions (7.x-1.0-rc5) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Suffix
oc: Sufix

en: Author
oc: Autor

en: view
oc: veire

en: Date
oc: Data

en: Link
oc: Ligam

en: Text
oc: Tèxte

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Filters
oc: Filtres

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: Source
oc: Font

en: Date created
oc: Data de creacion

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Date changed
oc: Data de modificacion
