Mentions (7.x-1.0-rc5) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Author
os: Автор

en: view
os: бакаст

en: Date
os: Датæ
