Mentions (7.x-1.0-rc6) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Author
he: מחבר/ת

en: view
he: צפיה

en: Date
he: תאריך

en: Link
he: קישור

en: Text
he: טקסט

en: User
he: משתמש

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Filters
he: מסננים

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Source
he: מקור

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Date changed
he: התאריך השתנה
