Mentions (7.x-1.0-rc6) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Title
id: Judul

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Author
id: Penulis

en: view
id: tampilan

en: Date
id: Tanggal

en: Link
id: Tautan

en: Text
id: Teks

en: User
id: Pengguna

en: Anonymous
id: Anonim

en: Filters
id: Filter

en: Created date
id: Tanggal pembuatan

en: Updated date
id: Tanggal pembaruan

en: Source
id: Sumber

en: Date created
id: Tanggal dibuat

en: Text to display
id: Teks untuk ditampilkan

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Date changed
id: Tanggal diubah
